Úvodní slovo majitele

Vážení obchodní partneři, přátelé, rád bych Vám přestavil naši společnost UCHYTIL s.r.o.

Společně s kolektivem mých spolupracovníků se od roku 1994 zaměřujeme na kvalitní poskytování služeb v oboru Technického zařízení budov. Postupně jsme pouhou dodávku a montáž v tomto oboru doplnili o projekci a servis. Našim cílem bylo poskytovat komplexní služby, proto jsme postupně rozšířili nabídku i o stavební činnost.

V současné době nám kvalitní zázemí a odbornost zaměstnanců dovolila začlenit se i mezi společnosti působící v oblasti energetiky. Veškerá činnost společnosti je zaměřena na komplexní služby, vysokou kvalitu prováděných prací a potřeby zákazníka. Neméně důležité stránky v naší práci představuje ochrana životního prostředí a ochrana zdraví a bezpečnost zaměstnanců při práci. Základem obchodních úspěchů společnosti UCHYTIL s.r.o. je spojení efektivní týmové práce s vysokou profesionalitou zaměstnanců.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro realizaci Vašich plánů v oblasti námi nabízených služeb, věřím, že oceníte osobní přístup našich pracovníků a že i Vy rozšíříte řady spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí.

Děkujeme za Vaši důvěru.

Josef Uchytil, jednatel společnosti

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:

Reference

Divize Energetika

Divize stavební

Divize TZB