Volná místa

Firma UCHYTIL  s.r.o. hledá do pracovního poměru zaměstnance na pozice:

Obchodník v oboru energetika

Náplň práce:

  • sledování trhu, tvorba nabídek a podkladů
  • udržování a rozvoj kontaktů se stávajícími zákazníky,
  • vytipovávání a oslovování potenciálních zákazníků,
  • propagace divize a společnosti, tvorba propagačních materiálů, prezentací a článků

Požadujeme:

  • dobrá znalost MS Office (především Excel a Word),
  • vítaná znalost grafických programů
  • základní orientaci v projektových dokumentacích a základní znalost CAD
  • základní znalost tvorby rozpočtů
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • aktivita, samostatnost při práci, komunikační dovednosti, zodpovědnost, pečlivost
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • Možnost práce na zajímavých projektech v úspěšné a stabilní společnosti
  • Možnost dalšího profesního rozvoje v přátelském kolektivu
  • Dobré mzdové ohodnocení, včetně výkonnostních odměn
  • Další zaměstnanecké výhody a benefity
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, životní pojištění, výuka jazyků,
  • Služební automobil, notebook, telefon

Pokud máte zájem o toto místo, přikládejte k vašemu kontaktu i strukturovaný životopis.

Kontakt:

PhDr. Dagmar Bendová
telefon: 545 423 222, 603 145 928
e-mail: dagmar.bendova@uchytil.eu

Servisní technik v oboru voda-topení-plyn

Máte ukončené SŠ - obor elektro nebo TZB a svoje další uplatnění spojujete s prací v oblasti Žďáru nad Sázavou?
Pro naši divizi TZB hledáme kolegu.

  • provádění servisní činnosti na zakázkách střediska TZB

Požadujeme:

  • znalosti v oboru
  • řidičský průkaz sk. B
  • odpovědnost
  • komunikativnost

Nabízíme:

  • možnost pracovat v úspěšné a stabilní společnosti
  • možnost dalšího profesního rozvoje v přátelském kolektivu a příjemném prostředí
  • odpovídající mzdu, včetně výkonnostních odměn
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • další zaměstnanecké výhody a benefity

Kontakt:

telefon: 545 423 222

Technik obchodník/obchodnice divize Energetika

  • zpracovávání  a kompletace obchodních nabídek
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí – zakázek
  • zpracovávání pravidelných reportů a vedení běžné agendy střediska dle zavedeného ISO

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ  obor strojní nebo elektro
  • dobrou znalost MS Office (především Excel a Word)
  • znalost grafických programů pro tvorbu prezentačních materiálů a schopnost tvorby jejich grafických návrhů
  • základní orientaci v projektových dokumentacích a základní znalost CAD
  • základní znalost – orientace v NOZ a ZVZ
  • základní znalost tvorby rozpočtů – např. RTS, KROS
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • schopnost navazovat a rozvíjet obchodní vztahy
  • samostatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu
  • reprezentativní vystupování

Nabízíme:

  • dobré mzdové ohodnocení, pohyblivá složka mzdy v závislosti na výkonech
  • odpovídající mzdové podmínky
  • týden dovolené navíc
  • výkonnostní  odměny
  • možnost dalšího profesního rozvoje
  • další zaměstnanecké výhody (možnosti sportovního vyžití, výuka jazyků atd.)

Kontakt:

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:

Reference

Divize Energetika

Divize stavební

Divize TZB